Store

Batohy Kingsons

Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály najvyššej kvality, precízne spracovanie, kvalitné zipsy a dizajn. To všetko robí batohy atraktívne, pohľadné, spoľahlivé s dlhou životnosťou. Batohy sa vďaka ergonómii a polstrovaniu dobre nosia. Rozdiel medzi bežnými batohmi z tržníc a batohmi Kingsons sú viditeľné na prvý pohľad. Dojem potom umocní prvý dotyk ruky s materiálom. Produkty Kingsons nie sú len dobre remeselne vyrobené z kvalitných materiálov, sú na nich aplikované vylepšené inovácie a patenty, ktoré tento svetový líder vlastní.
Pre nespornú kvalitu a spoľahlivosť, bola firma oslovovaná poprednými výrobcami elektroniky, aby vyrábala produkty pod ich značkami a bolo len otázkou času, kedy firma začne vstupovať na svetový trh pod svojou vlastnou značkou.

Kamery CEL-TEC

CEL-TEC BLACKWOLF

Super HD (2.5km) kamera Blackwolf! Funkcia Autokamera, až 240 fps (v režime 1080p 60fps, v 720p 120fps), časozberná, vodotesná do 40m, 16MPx senzor Sony IMX 206 s šošovkou z 8 asférických skiel. Podpora microSDHC / XC kariet až 64GB, WiFi, micro HDMI, 2x Li-Ion batéria v balení.

CEL-TEC E09W GPS

Palubná kamera Cel-Tec E09W GPS s 2 “farebným LCD displejom, záznamom vo FULL HD kvalite 1080p, fotoaparátom, G-senzorom a funkcia pre lepší obraz v noci WDR. Uhol záberu má 140 °, zabudovaný GPS modul, WiFi -mobilnú aplikáciu, Sony senzor.

CEL-TEC BK-10

BK 10 vďaka svojej veľkosti a nízkej hmotnosti  je jednou z najviac flexibilných športových kamier na svete.

CEL-TEC PipeCam 20 Verso

Inšpekčná kamera PipeCut 20 Verso s 20m káblom a zobrazovacou jednotkou je zariadenie určené na inšpekcie kanalizácie, odpadov, drenáž, studní, komínov atď. Farebná zobrazovacia jednotka 7″ je súčasťou rukoväte, ktorá je pevne pripojená k cievke s tlakovým kabelom.

Svietidlá a slúchadlá

CEL-TEC HL300

Čelovka osadená LUXEON LED diódou a 5mm prídavnou červenou LED diódov pre nočné videnie, max. výdrž batérie je pri svetelnom toku 300lm viac ako 5 hodín.

CEL-TEC HL125

Novinka čelové svietidlo Cel-Tec HL125! Vysoký výkon 125 lumenov poskytuje dosvit až 70m. Úsporný 50% režim svitu. Bočné LED diódy pre pohodlné nasvietenie z bezprostrednej blízkosti bez oslnenia. Režim blikania (stroboskop) vhodný pre cyklistov pri jazde za zníženej viditeľnosti. Toto a oveľa viac je čelovka Cel-Tec HL125!

CEL-TEC FLZA 50

LED svietidlo CEL-TEC FLZA 50 je vysoko výkonné LED svietidlo s maximálnym svetelným tokom až 120 lumenov osadené veľmi úspěšnou 3W CREE XR-E Q3 (americké LED Cree patrí medzi najvýkonnejšie a najúspěšnejšie svetelné zdroje pre svietidlá). So zoomom, 3 režimy svitu, nabíjaním li-ion článku v tele svietidla a bohatým príslušenstvom.

CEL-TEC Cyklo svietidlo Nitefighter BT40S

LED svietidlo CEL-TEC FLZA 50 je vysoko výkonné LED svietidlo s maximálnym svetelným tokom až 120 lumenov osadené veľmi úspěšnou 3W CREE XR-E Q3 (americké LED Cree patrí medzi najvýkonnejšie a najúspěšnejšie svetelné zdroje pre svietidlá). So zoomom, 3 režimy svitu, nabíjaním li-ion článku v tele svietidla a bohatým príslušenstvom.

CEL-TEC bluetooth sluchátka BS4

Bluetooth sluchátka s mikrofónom, jedná sa o vodeodolnú verziu ideálnu na outdorové aktivity. Reproduktory sú prepojené mäkkým plochým káblom, ktorý sa nezamotá. Ochranné púzdro je súčasťou balenia – nová edícia 2017.

Napíšte nám

Momentálne nie sme online. Ale môžte nám napísať Váš dotaz a my Vám odpovieme v čo najkratšom čase.

Not readable? Change text. captcha txt