Obchod

Batohy Kingsons

Batohy Kingsons patria medzi špičku na trhu, predovšetkým pre inováciu, moderné látkové materiály najvyššej kvality, precízne spracovanie, kvalitné zipsy a dizajn. To všetko robí batohy atraktívne, pohľadné, spoľahlivé s dlhou životnosťou. Batohy sa vďaka ergonómii a polstrovaniu dobre nosia. Rozdiel medzi bežnými batohmi z tržníc a batohmi Kingsons sú viditeľné na prvý pohľad. Dojem potom umocní prvý dotyk ruky s materiálom. Produkty Kingsons nie sú len dobre remeselne vyrobené z kvalitných materiálov, sú na nich aplikované vylepšené inovácie a patenty, ktoré tento svetový líder vlastní.
Pre nespornú kvalitu a spoľahlivosť, bola firma oslovovaná poprednými výrobcami elektroniky, aby vyrábala produkty pod ich značkami a bolo len otázkou času, kedy firma začne vstupovať na svetový trh pod svojou vlastnou značkou.

Kamery CEL-TEC

Kvalitný obraz a zvuk prinášajú športové kamery full hd, spoľahlivé prístroje s precíznym záznamom. Samozrejmosťou je ich vysoká odolnosť, pretože sú využívané v teréne, kde sa počíta s výkyvmi teploty i vlhkosti. Športové kamery sa nezriedka pripevňujú aj na prilby alebo na riadidlá deťom, a práve tu je odolnosť z pochopiteľných dôvodov predpokladaná. Poteší tiež výber príslušenstva, ktoré je možné ku kamerám prikúpiť.

Bohatá ponuka rôznych typov športových kamier umožňuje vybrať si presne takú, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať, s prihliadnutím na to, či chcete kamerou zachytiť rodinný výlet na bicykloch, alebo niekoľko minútový zjazd na lyžiach pri pretekoch. Jednoducho, určite si tú svoju vyberie každý.

CEL-TEC iné

Už ste sa niekedy dostali do situácie, kedy ste si povedali, že by bolo dobré si na vec poriadne posvietiť? K takýmto účelom slúžia napríklad led svetlá, vysoko odolné a úplne spoľahlivé aj v zložitom teréne. Hitom sú led čelovky. Jednoduchým spôsobom sa led čelovka pripevní na prilbu alebo priamo na hlavu, pričom vám zostanú obe ruky voľné. Svietidlo čelovka je veľmi obľúbená najmä pri športovaní – neprekáža, ale zároveň je ideálnym pomocníkom po zotmení alebo pri náhlej zmene počasia (hmla, hustý dážď …). Samozrejme sú v kurze dobíjacie čelové svetlá, vďaka akumulátoru a nabíjačke ľahko nabijete batériu, nakoľko potrebujete, takže sa nemôže stať, že zostanete po tme v tej najnevhodnejšej chvíli – niektoré vydržia po nabití až 60 hodín! Nabíjacie led svetlá sú ideálne pri športe (beh, cyklistika, turistika), ale napríklad aj pre rybárov, ktorí sa k vode vydávajú za šera a skutočne ocenia možnosť posvietiť si na prípravu rybárskych inštrumentov a bezpochyby aj na prípadný úlovok.

Napíšte nám

Momentálne nie sme online. Ale môžte nám napísať Váš dotaz a my Vám odpovieme v čo najkratšom čase.

Nečitateľné? Zmeniť text. captcha txt